PLENEROWA WYSTAWA FOTOGRAFII 600 lat miejscowości i parafii Zbuczyn.

Szanowni mieszkańcy gminy Zbuczyn! W ramach obchodów 600 lecia istnienia miejscowości i parafii Zbuczyn w ciągu całego roku organizowane są uroczystości, wydarzenia kulturalne oraz inicjatywy społeczne.Jednym z przygotowywanych projektów jest plenerowa wystawa kilkunastu fotografii ilustrujących historię miejscowości i parafii Zbuczyn.

Zwracam się z serdeczną prośbą do wszystkich, którzy mają w swoich archiwach domowych fotografie nawiązujące do historii naszej miejscowości, o podzielenie się tymi pamiątkami. Chętnie wykorzystamy wybrane z nich do przygotowania wystawy. Serdecznie proszę o wszelkie informacje, skany, fotokopie itp. Chcemy, aby wystawa była gotowa i udostępniona na skwerze w centrum Zbuczyna na przełomie maja i czerwca tego roku. Obecnie posiadamy kilkanaście fotografii z zasobów Muzeum Regionalnego w Siedlcach, Muzeum Diecezjalnego oraz archiwów prywatnych.

Dzięki Waszym fotografiom przygotowywana wystawa może być wyjątkowa.

Wszystkich zainteresowanych pomocą i włączeniem się w przygotowanie wystawy proszę o kontakt na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub telefoniczny do Gminnego Ośrodka Kultury w Zbuczynie tel. /25/ 641 61 61, 500 799 675