Serdecznie gratulujemy Laureatom IX Powiatowego Konkursu Piosenki Anglojęzycznej

AROUND THE MUSIC 2020!!!

Zachęcamy do wysłuchania Laureatów pierwszych miejsc ↓

Dziękujemy za objęcie patronatu honorowego nad naszym konkursem

Staroście Siedleckiemu - Panu Karolowi Tchórzewskiemu,

Wójtowi Gminy Zbuczyn - Panu Tomaszowi Hapunowiczowi

Patronat medialny objęli:

Tygodnik Siedlecki, TV Wschód, Katolickie Radio Podlasie, Podlasie 24.pl, Echo Katolickie, Radio ESKA

Do konkursu „Around the Music 2020” organizowanego przez Europejskie Centrum Szkolenia Językowego Eurolingua Siedlce i Gminny Ośrodek Kultury w Zbuczynie przesłano drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 25 poprawnie wypełnionych zgłoszeń.

Komisja w składzie:

• Wojciech Wiśniewski – artysta, muzyk, multiinstrumentalista, producent muzyczny,

• Renata Kulik – dyrektor Europejskiego Centrum Szkolenia Językowego Eurolingua Siedlce,

• Krzysztof Boruta – dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Zbuczynie

w dniu 27.05.2020 r., po przesłuchaniu 25 nagrań video postanowiła przyznać następujące miejsca i wyróżnienia:

Kategoria: SZKOŁA PODSTAWOWA KL. I – III

I miejsce – Szymon Jóźwik, Szkoła Podstawowa w Krzesku-Królowa Niwa,

II miejsce – Nikola Trojanowska, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zbuczynie,

III miejsce – Wiktoria Sierpień, Szkoła Podstawowa w Krzesku-Królowa Niwa.

Kategoria: SZKOŁA PODSTAWOWA KL. IV – VI

I miejsce – Magdalena Księżopolska, Gminny Ośrodek Kultury w Siedlcach z siedzibą w Chodowie,

II miejsce – Maria Kędzierska, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zbuczynie,

III miejsce – Agnieszka Mikołajczuk, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zbuczynie,

Wyróżnienie – Tomasz Kędzierski, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zbuczynie.

Kategoria: SZKOŁA PODSTAWOWA KL. VII – VIII

I miejsce – Weronika Miszczak, Szkoła Podstawowa im. Bohdana Arcta w Kotuniu,

II miejsce – Gabriela Woźnica, Gminny Ośrodek Kultury w Siedlcach z siedzibą w Chodowie,

III miejsce – Marta Kamińska, Szkoła Podstawowa w Paprotni,

Wyróżnienie – Jakub Soszyński, Szkoła Podstawowa im. Jana Czesława Tajcherta w Czuryłach.

Komisja podczas oceny brała pod uwagę rytm, intonację, dobór repertuaru do możliwości wokalnych i językowych wykonawców, fonetyczną i leksykalną poprawność śpiewanego tekstu, estetykę i dostosowanie wizerunku scenicznego do prezentowanego utworu, inscenizację ruchową i obycie sceniczne, feeling (wyrażanie emocji), interpretację piosenek oraz ogólny wyraz artystyczny.

Wszyscy Uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy (drogą elektroniczną) za udział w konkursie, natomiast Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.

Grudzień 2020