Serdecznie gratulujemy Laureatom IX Powiatowego Konkursu Piosenki Anglojęzycznej

AROUND THE MUSIC 2020!!!

 

 

Zachęcamy do wysłuchania Laureatów pierwszych miejsc ↓

 

 

 

Dziękujemy za objęcie patronatu honorowego nad naszym konkursem

Staroście Siedleckiemu - Panu Karolowi Tchórzewskiemu,

Wójtowi Gminy Zbuczyn - Panu Tomaszowi Hapunowiczowi

 

Patronat medialny objęli:

Tygodnik Siedlecki, TV Wschód, Katolickie Radio Podlasie, Podlasie 24.pl, Echo Katolickie, Radio ESKA

 

Do konkursu „Around the Music 2020” organizowanego przez Europejskie Centrum Szkolenia Językowego Eurolingua Siedlce i Gminny Ośrodek Kultury w Zbuczynie przesłano drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 25 poprawnie wypełnionych zgłoszeń.

Komisja w składzie:

  • Wojciech Wiśniewski – artysta, muzyk, multiinstrumentalista, producent muzyczny,

  • Renata Kulik – dyrektor Europejskiego Centrum Szkolenia Językowego Eurolingua Siedlce,

  • Krzysztof Boruta – dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Zbuczynie

w dniu 27.05.2020 r., po przesłuchaniu 25 nagrań video postanowiła przyznać następujące miejsca i wyróżnienia:

 

Kategoria: SZKOŁA PODSTAWOWA KL. I – III

I miejsce – Szymon Jóźwik, Szkoła Podstawowa w Krzesku-Królowa Niwa,

II miejsce – Nikola Trojanowska, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zbuczynie,

III miejsce – Wiktoria Sierpień, Szkoła Podstawowa w Krzesku-Królowa Niwa.

 

Kategoria: SZKOŁA PODSTAWOWA KL. IV – VI

I miejsce – Magdalena Księżopolska, Gminny Ośrodek Kultury w Siedlcach z siedzibą w Chodowie,

II miejsce – Maria Kędzierska, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zbuczynie,

III miejsce – Agnieszka Mikołajczuk, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zbuczynie,

Wyróżnienie – Tomasz Kędzierski, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zbuczynie.

 

Kategoria: SZKOŁA PODSTAWOWA KL. VII – VIII

I miejsce – Weronika Miszczak, Szkoła Podstawowa im. Bohdana Arcta w Kotuniu,

II miejsce – Gabriela Woźnica, Gminny Ośrodek Kultury w Siedlcach z siedzibą w Chodowie,

III miejsce – Marta Kamińska, Szkoła Podstawowa w Paprotni,

Wyróżnienie – Jakub Soszyński, Szkoła Podstawowa im. Jana Czesława Tajcherta w Czuryłach.

 

Komisja podczas oceny brała pod uwagę rytm, intonację, dobór repertuaru do możliwości wokalnych i językowych wykonawców, fonetyczną i leksykalną poprawność śpiewanego tekstu, estetykę i dostosowanie wizerunku scenicznego do prezentowanego utworu, inscenizację ruchową i obycie sceniczne, feeling (wyrażanie emocji), interpretację piosenek oraz ogólny wyraz artystyczny.

Wszyscy Uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy (drogą elektroniczną) za udział w konkursie, natomiast Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.

 

 

Kontakt

Gminny Ośrodek Kultury
w Zbuczynie

tel. 515 783 251, 500 799 675
e-mail: kontakt@gokzbuczyn.pl
ul. Jana Pawła II 3,
08-106 Zbuczyn
godz. pracy pn-pt 9.00-17.00

Nasze plakaty

Kalendarz imprez

Grudzień 2020
N P W Ś C Pt S
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31