RODZINA NA TOPIE to program program profilaktyczno-edukacyjny, który obejmuje:

- warsztaty umiejętności wychowawczych - dla wzmocnienia najważniejszej i najtrudniejszej roli życiowej "ROLI RODZICA" -  dla każdej z grup zaplanowano 2 spotkania każde po 3 godz.(6 godzin. na uczestnika),

- konsultacje indywidualne z psychologiem/pedagogiem - dla bliższego przyjrzenia się temu, co pomaga i przeszkadza stawać się najlepszą wersją siebie dla innych (2 godziny na uczestnika),

- wyjście integracyjno-rodzinne - jedno na wyjście uczestnika (osoba dorosła plus dziecko). Dla wzmacniania więzi i ukazania piękna wspólnego czasu.  W celu kompleksowego i efektywnego zaktywizowania uczestników, zarażenia pozytywną energią oraz zainspirowania do rodzinnego podejmowania ciekawych aktywności zaplanowano wyjścia aktywizacyjne do różnych miejsc związanych z odpoczynkiem czy aktywnym spędzaniem wolnego czasu. Uczestniczy skorzystają z np.: parku wodnego, kręgielni, tężni, zjedzą wspólnie obiad w restauracji.

Miejscem realizacji projektu jest Gminny Ośrodek Kultury w Zbuczynie oraz miasto Siedlce.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Zapisy przyjmujemy do 09.10.2020 r. do godz.12.00, w GOK Zbuczyn lub pod nr tel. 515 783 251.

Projekt jest przeznaczony dla osób, które chcą kształtować kompetencje rodzicielskie i napotykają trudności wychowawcze, zatem dla każdego.