Tradycyjnie już bawić będziemy się w pierwszą niedzielę lipca. Zapraszamy do centrum Zbuczyna na teren przy Urzędzie Gminy zaraz obok placu zabaw dla dzieci.

Już od godziny 13.00 przygotowaliśmy darmowe atrakcje dla najmłodszych. Zapraszamy na urządzenia rekreacyjne oraz na improwizowaną bajkę dla dzieci „IMPROBAJA” /altana na placu/. Artystyczne prezentacje na scenie rozpoczną się od godziny 14.00, około 17.00 – 18.00 rozpoczniemy taneczną zabawę z zespołami, o których nie trzeba wiele pisać. Gwiazdy popularnej muzyki tanecznej zaprezentują swoje największe hity. Nie zabraknie nowych przebojów. Specjalnie dla Was wystąpią MOTIVE, MASTERS oraz PLAYBOYS! Dobra zabawa gwarantowana!

Dodatkowo będziecie mogli zmierzyć się z alpinistyczną wieżą skrzynek oraz skorzystać z poczęstunku, jaki szykuje Wam TEATR KULINARNY Krzysztofa Górskiego. Ten nietuzinkowy kucharz szykuje ponad tonę zupy gulaszowej dla WSZYSTKICH uczestników DNI GMINY ZBUCZYN! Każdy będzie mógł zrobić sobie darmowe, pamiątkowe zdjęcie w przygotowanej dla Was foto budce!

Całą imprezę poprowadzi aktor Przemysław Redkowski.

Nie może Was tam zabraknąć!

Zapraszamy w imieniu organizatorów, czyli Gminy Zbuczyn i Gminnego Ośrodka

Kultury w Zbuczynie.

Sponsorem Głównym Dni Gminy Zbuczyn 2017 jest

PGE Polska Grupa Energetyczna.

Do zobaczenia 2 lipca 2017 r. o godz. 14.00 na terenie przed Urzędem Gminy w Zbuczynie.