Diakonia Życia Diecezji Siedleckiej serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w akcji "Kilometry z flagą dla Mai"!

Maja to wspaniała, radosna dziewczynka ze Smolanki, która przez niespełna dwa lata - od pierwszych chwil swego życia walczy o każdy normalny dzień w objęciach rodziców i braciszka, która pomimo kruchości niesie ciężki krzyż nie jednej, ale kilku chorób. Pojawił się promyk nadziei - przeszczep wątroby.

Pomóżmy Mai zebrać fundusze na operację! Co zrobić?

Dnia 2 maja w święto flagi w towarzystwie rodziny, przyjaciół, sąsiadów, kolegów z pracy... z flagą w ręku - przebiegnij, przejdź, przejedź rowerem, wejdź na szczyt... (ty sam wybierz miejsce, czas i towarzyszy).

W czasie wyprawy zrób zdjęcie i wyślij w wiadomości do nas (Diakonia Życia Ruchu Światło-Życie diecezji siedleckiej), a na koniec stworzymy wielki kolaż przedstawiający setki otwartych serc i przekażemy go Mai na pamiątkę.

Kiedy już wrócisz do domu wpłać na konto Mai symboliczną złotówkę za każdy zdobyty kilometr (choć hojności nie ograniczamy).

Bądźmy razem w ten dzień! Jako Ruch Światło - Życie bądźmy siewcami nowej kultury - kultury miłości do człowieka i ojczyzny.

"Darowizna na rzecz Mai Boboń"

Nr konta: 94 1750 0012 0000 0000 2068 7444

Histora Mai Boboń → pobierz