Gminna Biblioteka Publiczna w Zbuczynie
w eliminacjach gminnych

XXXVIII KONKURSU RECYTATORSKIEGO DLA DZIECI
im. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Zbuczyn, wyłonionych podczas eliminacji szkolnych w 3 kategoriach wiekowych:

• klasy I - III szkół podstawowych,
  • klasy IV - VI szkół podstawowych,
  • klasy VII - VIII szkół podstawowych.

Konkurs przebiega w 4 etapach:

• eliminacje szkolne - do 9 maja 2022 r. - na terenie szkoły. Szkoła typuje trzech uczniów w każdej grupie wiekowej do udziału w eliminacjach gminnych lub miejskich.

• eliminacje miejskie (do 20 maja) i gminne (16 maja) - w gminnych i miejskich ośrodkach kultury lub w bibliotekach. Placówki te typują po trzech recytatarów w każdej grupie wiekowej do udziału w eliminacjach powiatowych - a w przypadku eliminacji miejskch - do Finału.

• eliminacje powiatowe - 24 i 25 maja 2022 r. od godziny 10.00 w Domu Pracy Twórczej "Reymontówka" w Chlewiskach.
    24 maja (wtorek) wystąpią uczniowie z kategorii wiekowej klasy I-III szkół podstawowych, natomiast 25 maja (środa) wystąpią uczniowie z kategorii wiekowych klasy IV - VI oraz VII - VIII szkół podstawowych.

UWAGA! ZMIANA TERMINU! - w związku z egzaminami klas VIII przeniesiono terminy Eliminacji Powiatowych XXXVIII Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci im. Kornela Makuszyńskiego z 24 i 25 maja
    na 30 i 31 maja 2022 r.

Eliminacje powiatowe odbędą się w dniach 30 i 31 maja 2022 r. od godziny 10:00 w Domu Pracy Twórczej „Reymontówka” w Chlewiskach:

- 30 maja (poniedziałek) – wystąpią uczniowie klas I – III (I grupa wiekowa od godz. 10:00),
    - 31 maja (wtorek) – wystąpią uczniowie klas IV – VI (II grupa wiekowa od godz. 10:00) i klas VII – VIII (III grupa wiekowa od godz. 12:00).

• Finał - 9 i 10 czerwca 2022 r., godzina 9.00 w Sali Białej MOK, ul. Pułaskiego 6.

Do Gminnej Biblioteki Publicznej w Zbuczynie należy przesłać dokumentację (kartę zgłoszenia i załączniki RODO) na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszelkie materiały i informacje o sposobie przeprowadzenia eliminacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej: www.reymontowka.art.pl w zakładce XXXVIII Konkurs Recytatorski dla Dzieci im. Kornela Makuszyńskiego

Regulamin, karty zgłoszenia oraz klauzule RODO zamieszczone poniżej:

Regulamin - pobierz

Karta zgłoszeniowa - pobierz