Kolejny sukces zespołu wokalnego "UliBabki"

Zespół wokalny działający przy Gminnym Ośrodku Kultury w Zbuczynie świętuje kolejne zwycięstwo. Już po raz drugi zdobył I miejsce w Przeglądzie Pieśni i Piosenki Patriotycznej "Śpiewam Ci Polsko" w Radomyśli.

Chór "UliBabki" istnieje już od 2011r. Na swoim koncie ma występy w Zbuczynie, Siedlcach, Chlewiskach, Białkach, Wiśniewie, Radomyśli. Już w styczniu 2012 roku zajął III miejsce w Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Wiśniewie, gościł także na Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Siedlcach z koncertem kolędowym. Bierze udział w okolicznościowych i cyklicznych imprezach organizowanych przez GOK Zbuczyn.

Od początku swej działalności artystycznej zespołem kieruje Urszula Chruściel, a od 2 lat akompaniuje mu Wojciech Ciekot.