Podróże małe i duże, czyli kolejny wyjazd Seniorów z gminy Zbuczyn (08.09.2020 r.), którzy tym razem odwiedzili malownicze Podlasie.

- Pierwszym przystankiem był odremontowany Pałac w Korczewie, gdzie Pani przewodnik przybliżyła historię tego miejsca. 50 pomieszczeń, oranżeria, i wspaniałe schody z czarnego dębu zrobiły ogromne wrażenie na Seniorach. Nie lada gratką również było poznanie obecnej właścicielki pałacu - Pani Ostrowskiej-Harris.

- Kolejnym punktem zwiedzania był Drohiczyn. Wraz z przewodniczką Ulą Tomasik Seniorzy wspięli się na górę zamkową, gdzie podziwiali wspaniałą panoramę Drohiczyna i rzeki Bug.
- Nie obyło się oczywiście również bez skosztowania regionalnych przysmaków: zagubów i kartaczy.

- Dalsze zwiedzanie obejmowało: Muzeum Diecezjalne, kościół p.w. Wniebowzięcia NMP, Katedrę i Nowoczesne Centrum Kajakarstwa.

Powiedzenie "cudze chwalicie, swego nie znacie" sprawdziło się i w tym przypadku.

Z pewnością wrócimy jeszcze z wizytą na urocze Podlasie!

Wyjazd dofinansowany ze środków Stowarzyszenia Radomskie Centrum Przedsiębiorczości w ramach projektu "Bony dla seniorów".