Plakat informacyjny

Uczestnicy wystąpią w 3 kategoriach wiekowych: klasy I-III, IV-VI oraz VII-VIII szkół podstawowych. Każdy z nich ma za zadanie przygotować wiersz i fragment prozy dowolnego autora. Komisja konkursowa będzie oceniać dobór repertuaru, interpretację utworów, kulturę słowa oraz ogólny wyraz artystyczny. Utwory powinny odpowiadać wiekowi i płci wykonawcy. Łączny czas ich wykonania nie może przekroczyć 5 minut.

Na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe, dyplomy i udział w eliminacjach powiatowych, które odbędą się 18 i 19 kwietnia Gminnym Centrum Kultury w Siedlcach zs. w Ostrówku (Ostrówek 6, 08-103 Siedlce).

W czwartek, 18 kwietnia wystąpią uczniowie klas I-III (I grupa wiekowa od godz. 10:00), zaś w piątek – 19 kwietnia – uczniowie klas IV-VI (II grupa wiekowa od godz. 10:00), i klas VII-VIII (III grupa wiekowa od godz. 12:00). Jury wytypuje po 3 recytatorów w każdej grupie wiekowej do udziału w finale, który odbędzie się 30 kwietnia w Sali Białej Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach.

Regulamin konkursu, Karta Zgłoszenia oraz dokumenty dot. RODO do pobrania poniżej.

Plakat informujący o czterdziestym Konkursie Recytatorskim dla Dzieci imienia Kornela Makuszyńskiego - rok 2024

PDF icon  Regulamin XL Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci im. Kornela Makuszyńskiego 2023  POBIERZ

WORD icob Karta Zgłoszenia na XL Konkurs Recytatorski dla Dzieci im. Kornela Makuszyńskiego - eliminacje gminne  POBIERZ plik WORD

PDF icon  RODO 1 dla Uczesnika (obowiązkowe)  POBIERZ