Dziękujemy Wszystkim za udział w gminnym konkursie plastyczno - literackim
Z OKAZJI JUBILEUSZU 600 - LECIA MIEJSCOWOŚCI I PARAFII ZBUCZYN!

Dziękujemy Wszystkim za udział w gminnym konkursie plastyczno - literackim
Z OKAZJI JUBILEUSZU 600 - LECIA MIEJSCOWOŚCI I PARAFII ZBUCZYN

„NASZE MAŁE – WIELKIE HISTORIE”

Jury w składzie

Paweł Borkowski

Aleksandra Rykała

Iwona Miłobędzka

wyłoniło następujących zwycięzców:

Kategoria 0 – III:

I miejsce – Alicja Nurzyńska, Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Wyklętych w Borkach Kosach

II miejsce – Aleksandra Hapunowicz, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zbuczynie

III miejsce – Alicja Michałowska, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zbuczynie

Wyróżnienie – Adam Michałowski, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zbuczynie

Kategoria IV – VI:

I miejsce – Szymon Pogonowski, Szkoła Podstawowa w Krzesku Królowa Niwa

II miejsce – Tomasz Ługowski, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zbuczynie

II miejsce – Wiktoria Mikołajczyk, Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Wyklętych w Borkach Kosach

III miejsce – Marta Pastor, Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Wyklętych w Borkach Kosach

Wyróżnienie – Martyna Wielgórska, Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Izdebkach Kosnach

Wyróżnienie za plastyczność – Liliana Kondraciuk Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zbuczynie

Nagroda za planszę – Weronika Kędzierska,Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dziewulach

Nagroda za planszę – Karolina Kamer, Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Izdebkach Kosnach


Kategoria kl. VII – Gimnazjum:

I miejsce – Rafał Buczek, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zbuczynie

II miejsce – Bartosz Chomka, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zbuczynie

III miejsce – Natalia Wójcik, Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Wyklętych w Borkach Kosach

lista uczestników:

Kategoria 0 – III:
1. Alicja Nurzyńska
2. Aleksandra Hapunowicz  
3. Aleksandra Czarnota
4. Oliwia Wróbel
5. Adam Michałowski
6. Alicja Michałowska
7. Amelka Krupska
8. Ola Perka


Kategoria IV – VI:
 1. Karolina Kamer
 2. Aleksandra Celińska
 3. Martyna Wielgórska
 4. Nina Kurowska
 5. Maria Trojanowska
 6. Eryk Jasiński
 7. Cezary Sosnowski
 8. Karolina Wyczółkowska
 9. Szymon Pogonowski
10. Daniel Zbieć
11. Wiktoria Biaduń
12. Wiktoria Mikołajczuk
13. Marta Kanicka
14. Paulina Krasuska
15. Natalia Jasińska
16. Julia Rzążewska
17. Liliana Kondraciuk
18. Weronika Turska
19. Tomasz Ługowski
20. Rafał Tchórzewski
21. Katarzyna Grodzicka
22. Weronika Kędzierska
23. Marta Pastor

Kategoria VII – Gimnazjum:
    1. Oliwia Izdebska
    2. Natalia Wójcik
    3. Weronika Kowieska
    4. Magdalena Kanicka
    5. Rafał Buczek –
    6. Bartosz Chomka
    7. Julia Nowińska
    8. Piotr Starzyński
    9. Jakub Bolesta
    10. Adrian Kurowski
    11. Magdalena Starzyńska
    12. Katarzyna Grochowska

Już wkrótce zaprezentujemy wygrane komiksy!

Kontakt

Gminny Ośrodek Kultury
w Zbuczynie

tel. 500-799-675
e-mail kontakt@gokzbuczyn.pl
ul. Jana Pawła II 3,
08-106 Zbuczyn
godz. pracy pn-pt 8.oo-18.oo

Nasze plakaty

Kalendarz imprez

Październik 2018
N P W Ś C Pt S
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31