Dziękujemy Wszystkim za udział w konkursie plastycznym „Zbuczyn ma dziś urodziny”

 

Jury w składzie

Paweł Borkowski

Aleksandra Rykała

Iwona Miłobędzka

wyłoniło następujących zwycięzców:

Grupa 3 – 4 latków

1. I miejsce – Gabriela Skup
Gminne Przedszkole w Zbuczynie

2. II miejsce - Kamil Niedziółka
Gminne Przedszkole w Zbuczynie

2. II miejsce – Paweł Turski
Gminne Przedszkole w Zbuczynie

3. III miejsce - Norbert Kowieski
Gminne Przedszkole w Zbuczynie

Wyróżnienia:
1. Aleksandra Chromińska
Gminne Przedszkole w Zbuczynie

2. Sebastian Rowicki
Gminne Przedszkole w Zbuczynie

3. Hanna Szostek
Gminne Przedszkole w Zbuczynie

4. Weronika Wysokińska
Gminne Przedszkole w Zbuczynie

 

5-6 latki

1. I miejsce – Bartosz Stańczuk
Gminne Przedszkole w Zbuczynie

2. II miejsce – Amelia Wadas
Gminne Przedszkole w Zbuczynie

3. III Klara Dziewulska
Gminne Przedszkole w Zbuczynie

Wyróżnienia:
1. Marcelina Zygmunt
Gminne Przedszkole w Zbuczynie

2. Filip Kaliszuk
Gminne Przedszkole w Zbuczynie


3. Aleksandra Marciniuk
Gminne Przedszkole w Zbuczynie

4. Witold Nurzyński
Niepubliczne Przedszkole w Borkach – Kosach

Za wszystkie kartki bardzo dziękujemy !

lista wszystkich uczestników :

  1. Ernest Wójcik – Borki Paduchy

  2. Filip Skup – Krzymosze

  3. Maria Radzikowska – Dziewule

  4. Kacper Tchórzewski – Czuryły

  5. Milena Tchórzewska - Tchórzew

  6. Olga Łukaszuk – Zawady

  7. Agata Trojanowska – Borki Wyrki

  8. Wiktoria Kowieska – Borki Sołdy

  9. Miłosz Jastrzębski – Zbuczyn

  10. Paweł Orzełowski – Chromna

  11. Lena Turos – Cielemęc

  12. Aleksandra Sekta – Dziewule

  13. Adam Ługowski – Borki Kosy

  14. Bartosz Ilczuk – Borki Wyrki

  15. Szymon Lański – Borki Paduchy

  16. Kamil Borkowski – Borki Kosy

  17. Aleksandra Marciniuk – Wólka Kamienna

  18. Witold Nurzyński – Jasionka

  19. Filip Kaliszuk – Zbuczyn

  20. Klara Dziewulski – Grodzisk

  21. Marcelina Zygmunt – Grodzisk

  22. Paweł Turski – Zbuczyn

  23. Bartosz Stańczuk – Tarcze

  24. Amelia Wadas – Zbuczyn

  25. Gabriela Skup – Krzymosze

  26. Kamil Niedziółka – Zbuczyn

  27. Norbert Kowieski – Zbuczyn

  28. Weronika Wysokińska – Zbuczyn

  29. Hanna Szostek – Czuryły

  30. Sebastian Rowicki – Ługi Wielkie

  31. Paulina Skorupska – Karcze

  32. Marta Pogonowska – Zbuczyn

  33. Maria Kaliszuk – Wólka Kamienna

  34. Mikołaj Skaruz – Ługi Rętki

  35. Michał Ługowski – Zbuczyn

  36. Izabela Borkowska – Pogonów

  37. Dominik Karczmarczyk – Grodzisk

  38. Pawluk Patryk – Zbuczyn

  39. Julia Skaruz – Rówce

  40. Szymon Jastrzębski – Zbuczyn

  41. Wiktoria Podniesińska – Ługi Wielkie

  42. Mikołaj Radzikowski – Zbuczyn

  43. Lena Krasuska – Zbuczyn

  44. Tymoteusz Trojanowski – Zbuczyn

  45. Lena Szczygieł – Gostchorz

  46. Kacper Kimsa – Siedlce

  47. Daria Dybowska – Lucynów

  48. Oliwia Łukasiuk – Radomyśl

  49. Anna Kaczyńska – Krzymosze

  50. Wiktoria Łukasiuk – Cielemęc

  51. Adam Sosnowski – Helenów

  52. Maria Sosnowska - Helenów

Kontakt

Gminny Ośrodek Kultury
w Zbuczynie

tel. 500-799-675
e-mail kontakt@gokzbuczyn.pl
ul. Jana Pawła II 3,
08-106 Zbuczyn
godz. pracy pn-pt 8.oo-18.oo

Nasze plakaty

Kalendarz imprez

Grudzień 2018
N P W Ś C Pt S
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31