Pracownia plastyczna prowadzona przez Iwonę Miłobędzką.

Zajęcia plastyczne odbywają się pod czujnym okiem  utalentowanej rzeźbiarki, malarki - artystki - Iwony Miłobędzkiej. Od kilkunastu lat współpracuje z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Zbuczynie rozbudzając pasję i zamiłowanie do sztuki wśród dzieci i młodzieży. Od 2015 r. funkcjonuje samodzielna pracownia z "prawdziwego zdarzenia", która posiada trzy oddzielne pomieszczenia: pracownię rzeźby, malarstwa i rysunku.

Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu, przyjemnej atmosferze panującej na zajęciach oraz indywidualnemu podejściu do każdego uczestnika dzieci zamieniają się w małych artystów: malują, tworzą, rzeźbią. Uczą się dostrzegać piękno otaczających ich barw, form, świateł, poczuczuć naturalną radość tworzenia. Zajęcia, oprócz nauki podstawowych technik plastycznych, rozwijają zdolności manualne, wyrabiają wrażliwość na piękno, a także ćwiczą cierpliwość i koncentrację.

Efekty pracy młodych artystów można podziwiać na ekspozycji w pracowni oraz w Gminnym Ośrodku Kultury podczas cyklicznych wystaw i wernisaży oraz na wystawie plenerowej umieszczonej na Placu 600-lecia Zbuczyna. Ponadto prace często biorą udział w różnego rodzaju konkursach zdobywając nagrody i wyróżnienia.

Szczegółowe informacje dotyczące terminów spotkań studia piosenki dostępne się na stronie www.gokzbuczyn.pl w zakładce CO, GDZIE, KIEDY oraz pod nr tel. 798656882

niektóre z osiągnięć plastycznych możecie Państwo obejrzeć tutaj:

Pracownia artystyczna dla dzieci i młodzieży

Grudzień 2019