Serialowy "Solejuk" na scenie Gminnego Ośrodka Kultury w Zbuczynie.

5 grudnia w GOK Zbuczyn odbył się ostatni już wykład audytoryjny Fundacji DONUM „Dojrzałość okresem jest złotym”. Projekt realizowany jest ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

W ramach projektu od maja do grudnia 2017 roku Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Zbuczynie korzystali z warsztatów komputerowych, sportowych zajęć usprawniających, spotkań z ciekawymi ludźmi oraz wykładów audytoryjnych.

Ostatni wykład poprowadził aktor teatralny, filmowy i serialowy, artysta kabaretowy - Bogdan Kalus. Z klasą oczarował publiczność swoją otwartością, pozytwnym spojrzeniem na świat, zabawnymi historiami z życia zawodowego i osobistego.

Na widowni zasiedli nie tylko Słuchacze UTW Zbuczyn, obecni byli zaproszeni Słuchacze z zaprzyjaźnionych Uniwersytetów w Siedlcach i Łosicach, Seniorzy z Miasta i Gminy Mordy oraz mieszkańcy gminy Zbuczyn.