Gminny Ośrodek Kultury w Zbuczynie oraz Gmina Zbuczyn zapraszają do współpracy przedsiębiorców, który chcą wesprzeć seniorów z naszej gminy.

Partnerem akcji może zostać każda firma, niezależnie od wielkości i rodzaju prowadzonej działalności. Jedynym warunkiem uczestnictwa w programie jest zapewnienie ulg, zniżek lub innych uprawnień osobom po 60 roku życia. Przedsiębiorca sam wyznacza wysokość zniżki, jaką jest w stanie przeznaczyć dla seniorów.

Każdy partner Ogólnopolskiej Karty Seniora otrzymuje certyfikat i naklejkę programu oraz zostaje na listę firm honorujących OKS zamieszczoną na stronie internetowej projektu. Szczegółowe informacje na temat warunków uczestnictwa w programie w charakterze Partnera znajdą Państwo w regulaminie lub na stronie www.glosseniora.pl.

Formularz zgłoszenia dla firm: formularz

Regulamin Ogólnopolskiej Krty Seniora: regulamin