Dwa wyróżnienia w powiatowym konkursie plastycznym "Kto ty jesteś? Polak mały..."

Dom Pracy Twórczej „Reymontówka” w Chlewiskach pod Honorowym Patronatem Starosty Siedleckiego, od 7 lat organizuje Powiatowe Konkursy Plastyczne dla dzieci i młodzieży ze szkół, ośrodków kultury oraz świetlic z terenu Powiatu Siedleckiego. Konkursy cieszą się ogromnym powodzeniem wśród uczniów, co potwierdza z roku na rok rosnąca ilość nadsyłanych prac. Tegoroczny Powiatowy Konkurs Plastyczny w 100 – lecie Odzyskania przez Polskę Niepodległości przebiegał pod hasłem „Kto ty jesteś? – Polak mały...” Na konkurs nadesłano 356 prac z 18 jednostek (szkoły podstawowe, gimnazja, biblioteki gminne oraz pracownie plastyczne ) z terenu Powiatu Siedleckiego.

Patrycja Wadas i Adam Michałowski otrzymali wyróżnienia! Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Protokół rozstrzygnięcia konkursu → pobierz