Serdecznie zapraszamy młodzież w wieku 13-15 lat na bezpłatne szkolenie "Projektowanie graficzne z wykorzystaniem aplikacji cyfrowych" realizowane w ramach projektu "Sieć na kulturę w podregionie siedleckim".

Czego dowiecie się w trakcie szkolenia?
Podczas szkolenia zostaną omówione możliwości pozyskiwania grafik i zdjęć oraz wykorzystania ich w różnych projektach. Poznacie dostępne narzędzia do obróbki graficznej i tworzenia projektów. Zdobędziecie umiejętności związane z zasadami projektowania wizualnego. Dowiecie się o przysługujących mu prawach autorskich i co to jest Creative Commons.

Jaka będzie forma szkolenia?
Zajęcia będą prowadzone online na platformie Microsoft Teams. W związku z tym wymagany jest dostęp do komputera z kamerką i mikrofonem, oraz dostęp Internetu.

Ile będzie trwać szkolenie?
- 1 lekcja organizacyjna (45 minut)
- szkolenie merytoryczne - 15 spotkań x 2 godziny lekcyjne (1 godz. 30 minut)

Zapisy trwają do 1 lipca 2022 r. do godz. 17.00.
Liczba miejsc ograniczona!

Więcej informacji o projekcie znajdziecie na stronie: https://www.siecnakulture.pl/

Wszelkich odpowiedzi na pytania udziela instruktor GOK Zbuczyn Marta Pietruszewska.
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub osobistego w siedzibie GOK Zbuczyn (ul. Jana Pawła II 3)