Katarzyna Grochola w roli głównej !

Seniorzy z terenu gminy Zbuczyn, podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Tchórzewie oraz podopieczni Dziennego Domu "Senior +" w Zbuczynie dnia 4 października 2022 r . o godz. 12.00 wypełnili salę widowiskową GOK Zbuczyn po brzegi. Spotkanie z Katarzyną Grocholą to wielkie przeżycie oraz satysfakcja, która towarzyszyła odbiorcom. „Upoważnienie do szczęścia” to temat przewodni, nad którym autorka książek skupiła się i przekazała swoje przemyślenia i doświadczenia życiowe. Autografy, rozmowy bezpośrednie z Panią Kasią to dodatkowa atrakcja towarzysząca spotkaniu. Zapraszamy na profil w medium społecznościowym Facebook Gminnego Ośrodka Kultury w Zbuczynie wszystkich chętnych, którzy nie mogli skorzystać ze spotkania na żywo.

Spotkanie odbyło się w ramach realizacji projektu „6 spotkań autorskich na 6 z !”- cykl spotkań z wybitnymi postaciami ze świata literatury polskiej. Zadanie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu PROMOCJA CZYTELNICTWA 2022.