24 listopada 2022 r./czwartek/ godz. 18.00
sala widowiskowa GOK Zbuczyn 

„MISTRZOWIE POLSKIEJ FANTASTYKI”
W ROLI MISTRZA ANDRZEJ PILIPIUK

ZAPRASZAMY mieszkańców gminy Zbuczyn na spotkanie autorskie z popularnym pisarzem literatury fantastycznej, wielokrotnie nominowanym do najważniejszej nagrody w tym środowisku, nagrody im. Janusza Zajdla, którą otrzymał w roku 2002 za opowiadanie "Kuzynki". Autorem ponad 80 książek.

Wydarzenie odbędzie się w ramach realizacji  projektu
„6 spotkań autorskich na 6 z !”- cykl spotkań z wybitnymi postaciami ze świata literatury polskiej ,
który został dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu PROMOCJA CZYTELNICTWA 2022.

PARTNERZY PROJEKTU: Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Wyklętych w Borkach-Kosach, Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Borkach Wyrkach, Szkoła Podstawowa im. Jana Czesława Tajcherta w Czuryłach, Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dziewulach, Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Izdebkach Kosnach, Szkoła Podstawowa w Krzesku-Królowa Niwa, Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Ługach Wielkich, Szkoła Podstawowa im. Jan Pawła II w Zbuczynie, Gminne Przedszkole w Zbuczynie, Środowiskowy Dom Samopomocy w Tchórzewie, Dzienny Dom "Senior +" w Zbuczynie, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zbuczynie.

 

 

 

Kontakt

Gminny Ośrodek Kultury
w Zbuczynie
tel.: 500 799 675
e-mail: kontakt@gokzbuczyn.pl 
adres: ul. Jana Pawła II 3,
08-106 Zbuczyn

Gminna Biblioteka Publiczna
w Zbuczynie

tel.: 515 783 251
e-mail: kontakt@gokzbuczyn.pl
adres: ul. Jana Pawła II 3,
08-106 Zbuczyn
godz. pracy: pn-pt od 9.00 do 17.00

Nasze plakaty