W niedzielę, 12 marca, w Gminnym Ośrodku Kultury w Zbuczynie odbędzie się recital Tomasza Karolaka. Wydarzenie jest organizowane z okazji Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzn.

Na scenie domu kultury w Zbuczynie swój występ artystyczny wykona znamy polski aktor teatralny, telewizyjny i filmowy Tomasz Karolak, którego nikomu przedstawiać nie trzeba. To także przedsiębiorca. Od 2010 roku prowadzi własny teatr IMKA w Warszawie, którego jest dyrektorem. Jest także reżyserem teatralnym,  muzykiem, satyrykiem, showmanem, artystą, który od dawna realizuje swoją muzyczną pasję. Jest wokalistą zespołu Pączki w Tłuszczu, który współtworzy z Bartoszem Miecznikowskim. Był także jurorem programu "Jak oni śpiewają", gdzie mogliśmy podziwiać wokalne umiejętności znanych osób. Jako leader posiada ogromny dar porywania publiczności. Występ będzie przeplatany ciekawymi anegdotami.

Początek koncertu o godz. 16.00 w sali widowiskowej GOK-u w Zbuczynie. Wstęp na wydarzenie jest wolny, jednak obowiązują bezpłatne bilety. Można je odebrać w GOK-u. Recital organizują Wójt Gminy Zbuczyn oraz Gminny Ośrodek Kultury w Zbuczynie.