Konwent Frików Kultury to spotkanie osób z całej Polski tworzących kulturę pozainstytucjonalną, pełnych pasji i zamiłowania do kultury. Jacek Gralczyk, pomysłodawca Konwentu: "W świecie kultur lokalnych, obok instytucji kultury, obecny jest od lat wysiłek wolnych strzelców animacji kulturalnej, działających jako osoby prywatne, będące zupełnie poza systemem. Czasem wspomagają się organizacją w formie NGO, czasem występują z pozycji zarejestrowanej działalności gospodarczej, czasem ignorują potrzebę jakiejkolwiek formalizacji. Organizują koncerty, wystawy, akcje artystyczne, projekcje filmowe, spektakle, spotkania autorskie… Istotą niezmiennie pozostaje jednak ich osobiste zaangażowanie, zapał i pasja". Zapraszamy w najbliższy weekend do filii GOK w Starym Krzesku (Stary Krzesk 62, 08-111 Krzesk).

Formularz rejestracyjny dostępny TUTAJ

Aktualny program Konwentu dostępny TUTAJ

Plakat z czarnym tłem. Na środku żółta gitara oraz 3 paski w kolorach: niebieski, pomarańczowy i zielony ze słowami: Konwent Frików Kultury. Społeczna Rada Programowa GOK, Gminny Ośrodek Kultury w Zbuczynie zapraszają na Konwent Frików Kultury, czyli pogadajmy o kulturze, podzielmy się naszymi działaniami i nawiążmy współpracę!  12-14 maja 2023 roku Filia GOK w Starym Krzesku. Patronat Honorowy: Wójt Gminy Zbuczyn - Hubert Pasiak. Szczegóły i harmonogram: telefon: 500-799-675. Na dole logotyp GOK Zbuczyn.