Szanowni Państwo, Drodzy Uczestnicy,

pragniemy przedstawić oficjalne wyniki XII Powiatowego Konkursu Piosenki Anglojęzycznej "Around The Music". Uczestników oceniało jury w składzie: Tomasz Markiewicz (przewodniczący jury, dziennikarz muzyczny), Iwona Kobylińska (artystka wokalistka) oraz Renata Kulik (dyrektor i nauczyciel języka angielskiego Europejskiego Centrum Szkolenia Językowego Eurolingua Siedlce). Koordynatorem przeglądu był Konrad Górzyński (artysta-muzyk, główny instruktor GOK Zbuczyn).

WYNIKI:

kategoria SZKOŁA PODSTAWOWA KL. I-III (SOLIŚCI/DUETY)
I miejsce: Natalia Jedlińska – Szkoła Podstawowa w Strzale
II miejsce: Tymoteusz Trojanowski – Szkoła Podstawowa w Zbuczynie
III miejsce: Zofia Matlakowska i Marcel Wojewódzki – Szkoła Podstawowa w Dąbrówce-Stanach
wyróżnienia: Zuzanna Wysokińska – Szkoła Podstawowa w Krzesku-Królowa Niwa; Lena Jastrzębska – Parafia Dziewule

kategoria SZKOŁA PODSTAWOWA KL. IV-VI (SOLIŚCI/DUETY)
I miejsce: Aleksandra Antoniak – Szkoła Podstawowa w Suchożebrach
II miejsce: Lena Ornowska – Gminny Ośrodek Kultury w Siedlcach zs. w Chodowie
III miejsce: Izabela Sztanka – Zespół Oświatowy w Mordach
wyróżnienia: Michał Kędzierki – Szkoła Podstawowa w Zbuczynie;  Aleksandra Pawlak – Szkoła Podstawowa w Wodyniach; Nikola Trojanowska – Szkoła Podstawowa w Zbuczynie

kategoria SZKOŁA PODSTAWOWA KL. VII – VIII (SOLIŚCI/DUETY)
I miejsce: Zuzanna Romaniuk – Szkoła Podstaowa w Strzale
II miejsce:  Antonina Chojecka – zgłoszenie indywidualne
III miejsce: Alicja Domańska – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skórcu
wyróżnienia: Maciej Wojgnianica – Szkoła Podstawowa w Krzesku-Królowa Niwa; Martyna Rzewuska – Szkoła Podstawowa w Mordach; Magdalena Księżopolska – Szkoła Podstawowa w Strzale.

Wszyscy laureaci I, II i III miejsc zobowiązani są do występu 18 czerwca 2023 r. podczas Koncertu Finałowego podczas obchodów Gminnego Dnia Dziecka w Czuryłach. Podczas koncertu odbędzie się również wręczenie nagród Laureatom.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach i przeglądach.

Laureatów zapraszamy na Koncert Finałowy gdzie zostaną wręczone nagrody i pamiątkowe dyplomy. Koncert odbędzie się 18 czerwca w Czuryłach, podczas obchodów Gminnego Dnia Dziecka.

PDF icon PROTOKÓŁ XII Powiatowego Konkursu Piosenki Anglojęzycznej AROUND THE MUSIC → POBIERZ