Studio piosenki w ramach Wiśnia Music School prowadzi Wojciech Wiśniewski.

 

Studio piosenki to grupa uzdolnionych wokalnie osób, która już od 2011 r. szlifuje młode talenty w zakresie edukacji muzycznej. Od dwóch lat instruktorem jest Wojciech Wiśniewski – muzyk, gitarzysta, akordeonista, wokalista zespołu "Kapitan Jacek",  prowadzący własne studio nagraniowe "Wiśnia Sound Records". Zajęcia te nieprzerwanie od kilku lat cieszą się bardzo dużą popularnością – na terenie gminy Zbuczyn mamy wiele osób uzdolnionych muzycznie.

Młodzi wokaliści w ramach zajęć uczą się pracy z mikrofonem, właściwej interpretacji tekstu, emisji głosu, ruchu scenicznego, a także panowania nad emocjami i tremą związaną w publicznymi wystąpieniami. Instruktor przygotowuje dzieci i młodzież do licznych występów na koncertach, w konkursach i przeglądach. Dzięki występom na scenie Gminnego Ośrodka Kultury w Zbuczynie oraz imprezach plenerowych organizowanych w gminie Zbuczyn wokaliści zdobywają doświadczenie w kontakcie z publicznością.

Zajęcia odbywają się w dwóch grupach wiekowych: 6 - 11 lat oraz 12 - 16 lat.

Szczegółowe informacje dotyczące terminów spotkań studia piosenki dostępne się na stronie www.gokzbuczyn.pl w zakładce CO, GDZIE, KIEDY oraz pod nr tel. 500-799-675.

 

Kontakt

Gminny Ośrodek Kultury
w Zbuczynie

tel. 515 783 251, 500 799 675
e-mail: kontakt@gokzbuczyn.pl
ul. Jana Pawła II 3,
08-106 Zbuczyn
godz. pracy pn-pt 9.00-17.00

Nasze plakaty